Bıyık Ekimi 2016-11-06T13:12:59+03:00

Project Description

en
de

Bıyık tarih boyunca farklı toplumların, inanışların ve sosyal statülerin simgelerinden olmuştur. Estetik görünümden daha çok, bir kimlik yansıtma amacı ile bıyık şekilleri tercih edilmiştir. Zaman zaman siyasi görüşleri bıyık şekli ile özdeşleşmiş ve bu anlamda bıyık ayırt edici bir özellik almıştır. Ayrıca örf ve adetler, dini inanışlar erkekleri, kimi toplumlarda bıyık bırakmaya kimi toplumlarda ise bıyıksız olmaya yönlendirmişlerdir. Bazı durumlarda sakal bıyık kesmek erkek için bir ceza sayılmış ve kanun koyucular tarafından uygulanmıştır.

Bıyığın sosyal dünya içinde bu derece önemli rol alması ve erkekler için önemli bir unsur olması günümüzde de erkeklerin bıyık kesim tercihlerinde rol oynamaktadır.

Bazı durumlarda çeşitli travmalar ve yaralanmalar bıyık çıkmamasına ve estetik bozukluklara neden olabilmektedir. Bu durumda bıyık ekimi yapılması doğal yolardan bıyıkların tekrar kazanılmasına sebep olacaktır. Ayrıca varsa yara izi kapatılabilecektir.

Bıyık ekimi, Fue Saç Ekimi yönteminde olduğu gibi sağlıklı ve genetik olarak dökülmemeye kodlanmış saçlardan yapılmaktadır.

Operasyon tekniği de fue saç ekiminde olduğu gibidir. Ekim yapılacak bölgede bıyıkların doğal duruşuna uygun açılarla kanallar açılır ve saç kökleri bu kanallara yerleştirilir.

Bıyık ekimi fiyatları operasyona bağlı olarak değişebilmektedir. Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak ve fiyatlandırma ile ilgili bilgi almak için, “canlı görüşme” ekranından uzmanlarımızdan canlı destek alabilir veya “bilgi formu” aracılığı ile uzmanlarımızın sizi aramalarını sağlayabilirsiniz.


Project Details

Skills Needed:

Categories:

Leave A Comment