Ultra Skin 2016-11-06T13:36:30+03:00

Project Description

en
de

Ameliyatsız yüz ve boyun germe teknolojisi olan Ultra Skin, cildin alt katmanındaki taşıyıcı dokularda, odaklanmış ses dalgalarının kullanılması yoluyla kolajen üretiminin uyarılmasını ve bunun sonucu olarak da ciltte sıkılaşma ve gerilme sağlayan bir uygulamadır.
Ultra Skin, cildin sıkılığını ve gerginliğini kaybetmesi sonucu sarkma yaşanan bölgelerde toparlanma ve gençleşme sağlar. En çok da kaş, alın, yanak, ağız kenarı, çene hattı, gıdı, dekolte bölgesi ve göz çevresi için tercih edilmektedir. Odaklanmış ultrason teknolojisini kullanan bu yöntem, cerrahi yollara başvurmadan dokular üzerinde etki sağlar.

Tek bir uygulama sonrasında değişim başlar, gerilme etkisi görülür. Uygulama sonrasında cilt gün geçtikçe daha iyi görünmeye, gençleşmeye başlar. 3 ay sonunda ise maksimum etki gözlenir. 6 aya kadar kolajen üretimi devam eder. Ultra Skin ciltteki kolajen üretimini uyardığı için ciltte elde edilen sonuç ve etkileri de uzun soluklu ve kalıcı olmaktadır. (Etkiler 1 – 2 yıla kadar devam etmektedir.)

NEDEN ULTRA SKIN?

Ciltte 4.5 mm. derinliğe kadar ulaşır,
Güçlü bir bağ dokusu oluşturur,
Kırışıklıklarda gözle görülür bir azalma sağlar,
Daha fazla kolajen üretir,
Daha sıkı bir cilde kavuşmayı sağlar,
Cerrahi işlem olmadan cillte lifting etkisi yaratır,
Tedavi süresi kısa, etkinlik süresi uzundur.

ULTRA SKIN – ETKİ ALANLARI

Kaş kaldırma,
Yüzde kontür ve ovalite sağlama,
Gıdı toparlama,
Göz çevresinde ameliyatsız toparlama,
Yüz gençleştirme,
Alın kırışıklıklarında azalma,
Yüzde lifting etkisi.


Project Details

Skills Needed:

Categories:

Tags:

Leave A Comment