Cilt Bakımı ve JetPell 2016-11-04T01:02:57+03:00

Project Description

en
de

Cilt bakımları, İspanya’dan ithal edilen tedavi odaklı, doktor kullanımına uygun ve ilaç ruhsatı olan ürünlerle, tıp merkezi güvencesinde, deneyimli estetisyenler tarafından yapılmaktadır.

Klasik Cilt Bakımı: Kişiye özel yapılan bu bakım, cildin temizlenmesi ile başlayarak, tonikleme, peeling, buhara tutma, siyah noktaları temizleme, maske uygulama, göz çevresi ve yüz serumu uygulaması, yoğun nemlendirme ile devam ederek güneş korumasıyla son bulur.

Anti-aging Tedavisi: 30 yaş ve 35 yaş üstü olmak üzere iki çeşit olarak uygulanan bu bakım iğnesiz botoks ve derin çizgileri açma olarak iki aşama içerir.

Kolajen Bakımı: Cildin elastikiyetini arttırmak adına yapılan bir cilt bakımı türüdür ve kişinin cilt analizi sonucuna göre, ihtiyaç doğrultusunda uygulanır.

Altın Bakımı: 24 ayar saf altının kullanıldığı bakımda, tüm altın cilde yedirilerek yoğun nemlendirme sağlanır, anti–aging ve leke giderme etkisi vardır.

Leke Tedavisi: Sonradan oluşmuş cilt lekelerinin giderilmesi için uygulanan cilt bakımı türüdür.

Akne Tedavisi: Çeşitli sebepler dolayısıyla oluşan aknenin cinsi tespit edildikten sonra, kişinin cilt tipi de göz önünde bulundurularak uygulanan tedavi yöntemidir.

Kimyasal Peeling: Meyve asitleriyle yapılan cilt soyma işlemidir, derinlemesine temizlik sağlarken, lekelerin giderilmesinde etkilidir.

Karbon Peeling: Karbon solüsyonun cilde uygulanması ve 15 dakika bekletilmesinin ardından özel bir lazer kullanılarak uygulanır. Lazer ışığı karbonla birleştiğinde oluşan ısı etkisiyle deride stimülasyon sağlanır. Düzenli uygulamaların ardından gözeneklerin çapında daralma, deri içinde kolajen ve elastin liflerde artma, yağ salgısında düzenlenme ile akne tedavisine destek, öbeklenmiş renk hücrelerinin oluşturduğu leke görünümünde azalma sağlanabilir. Uygulama bekleme süresi de dahil 30 dakikadır, ağrısızdır, işlem sonrası 10 dakikada solan hafif kızarıklık gelişir, uygulama sonrası hemen günlük hayata devam edilebilir. İki hafta aralarla 6-10 seans uygulanabilir.

JetPeel

JetPeel teknolojisi; cilde temas etmeden özel başlıkları sayesinde cildin gereksinim duyduğu doğal elementleri (su, oksijen, mineraller, solüsyonlar, vitaminler) dermis tabakasına kadar ulaştırır. Yapılacak olan uygulamaya göre tasarlanmış özel başlıkları sayesinde basınçlı hava ve serum fizyolojiği birleştirerek cilt yüzeyinde mekanik peeling yapar, ilaç ve vitaminlerin cildin alt katmanlarına geçişini hızlandırır, gözenekleri açarak birikmiş parçaların ve ölü derinin uzaklaştırılmasını sağlar. İşlem sonunda cilt, olduğundan daha canlı, parlak ve genç bir görüntüye sahip olur. Her cilt yapısına uygulanabilen jetPeel, yapılacak bakıma göre 20-40-60 dk. aralıklarında 2 ila 4 haftada bir uygulanır. Yapılan işlem sırasında kişide acı ve ağrı hissi yoktur. Bakım sonrasında cilt pembe ya da hafif kırmızı bir renk alabilir, Bu etkileşim 30 dk. sonra normale döner ve kişi günlük aktivitelerine devam eder. Mantar, vitiligo ve enfekte deri hastalıklarında jetpeel uygulanmamaktadır.

JetPeel İle yapılan uygulamalar:

-Sivilce bakımları

-Cilt kuruluğunun giderilmesi

-Derinlemesine gözenek temizleme (peeling)

-Leke bakımları

-Kırışıklıkların azaltılması

-Anti-aging bakımları


Project Details

Skills Needed:

Categories:

Leave A Comment